horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Baran - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran

Ponieważ sami się cenimy spodziewajmy się od znajomych szacunku. Baran ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 1.

Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek chociaż raz odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Przekonasz się, że dzięki wsparciu kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Gwiazdy mówią, że Baranowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie szacunku.

nadchodzącym tygodniu, staniesz się przytulniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne propozycje spotkania. Wkrótce czeka Cię duchowa podróż, dzięki której zrozumiesz, że Twoja opinia niektórych osób będzie niepoprawna. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, toteż zwracaj uwagę na grejpfruty, one mogą pozbawić Cię sił witalnych.

Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Wenus że wykonanie planów będzie nieco utrudnione. Piątek to dobry okres do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Dla Byka ten tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przestań rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być pomocne. Poczujesz, iż dzięki wsparciu koleżanek nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo przydarzy Ci się duchowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest niesprawiedliwa. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie planów będzie nieznacznie przyspieszone. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Lwa wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Dla Lwa najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w kombinacji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Panna ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Waga Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno spodziewanych zmian. W weekend spróbuj uczciwie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to jest na to znakomity okres na tego typu postanowienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Gwiazdozbiór Strzelca nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie codzienne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Ważna postać w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Wenus, który często przynosi dobrą passę Rybie, w najbliższym czasie nie będzie tak łaskawy, czeka Cię spore rozczarowanie. Niedobrym znakiem może okazać się portfel w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Staraj się pić inne ilości herbaty, wbrew przekonaniom płyny od czasu do czasu mają wpływ bezpośrednio na Twoje przepływy energetyczne. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór małe sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Dobrym znakiem stanie się stara książka w samochodzie osoby, którą lubisz. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz małym modyfikacjom zamiarów. Dla Barana ten tydzień to okres nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Zmiany będą działy się w powolnym tempie, tak jakby od lat na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spotka Barana teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo zrozumieć należy oddalić dotychczasowe przekonania. W przyszłym tygodniu nie polecane jest realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować wolny okres na sport. Baran ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Złym omenem okaże się pęk kluczy w dłoni dziecka. Jowisz, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Baranowi, w zbliżającym się czasie nie będzie tak dobry, bądź gotowy spore rozgoryczenie. Najbliższy czas w pracy Barana, okaże się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór dokładnie rozpatrzeć.Tydzień okaże się dla Barana bardzo aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

stopka