horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 marca 2019 do dnia 10 marca 2019

linia_poziom

Baran - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran

Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz małym modyfikacjom zamiarów. Dla Barana ten tydzień to okres nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Zmiany będą działy się w powolnym tempie, tak jakby od lat na to czekały.

Najbliższy tydzień w firmie Barana, stanie się porą podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dobrze.Tydzień stanie się dla Barana wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Baranowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Zakończ analizować dawne dzieje, natomiast doceń przyszłość, i pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być użyteczne.

Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj uwagę na poziomki, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. We wtorek wieczorem szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany na ten dzień. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Baranowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Baran przekona się, że z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele.

Najlepsza liczba na ten tydzień to 16. Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie drugiej połówki na dobre i na złe. Wiele znaczącym znakiem może być pęk kluczy w samochodzie przyjaciółki.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pluton, który często przynosi pomyślność Baranowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie. Single spod znaku Barana w nadchodzącym tygodniu będą miały sposobność na spotkanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Byk Byk ma tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w środę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Masz niepowtarzalną sposobność uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, lecz również układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W czwartek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie. ... więcej i więcej »

Rak W najbliższym czasie będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, na której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób będzie fałszywa. Mars, który częstokroć dostarcza pomyślność Rakowi, w najbliższym czasie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy wielkie rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Lew W bieżącym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować wolny termin na rekreację. Jowisz, który często przynosi pomyślność Lwu, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak dobry, bądź gotowy spore rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Panna Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to teraz jest to genialny etap na takowe decyzje. Pannie niespodziewane będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Waga Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Nie spędzaj czasu godzinami przed telewizorem, lepiej udaj się na aktywną wędrówkę w teren. ... więcej i więcej »

Skorpion Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Możesz spodziewać się ciekawej niespodzianki od znajomego z zagranicy. ... więcej i więcej »

Strzelec Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na wydarzeniach związanych ze swoją pracą. Musisz być uważny gdyż sporo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Masz jedyną szansę podreperować nie jedynie własne wnętrze, lecz również układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Koziorożec W zbliżającym się czasie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej zagospodarować swój wolny okres na wypoczynek. Masz pewną szansę odnaleźć pewien, brakujący kawałek do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie. ... więcej i więcej »

Wodnik Choćby ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Wodnika zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Ryby Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić znajomości pomóż jej. Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zacznij zauważać z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wola zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć uwagę na poziomki, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 87. Pluton nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ponieważ sami się cenimy spodziewajmy się od znajomych szacunku. Baran ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 1. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Saturn w kombinacji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo mocy. ...
więcej i więcej »

stopka