horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 lutego 2019 do dnia 24 lutego 2019

linia_poziom

Baran - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran

Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie prawdopodobnie środa. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to jest to wspaniały etap na takowe decyzje.

Rozmyślasz się tak długo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Baran ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Barana odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Ten tydzień dla Barana to start unikalnego okresu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej wiedzy i doświadczeń.

Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się początkiem dawno zapowiadanych roszad. Wolne kobiety spod znaku Barana w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odszukanie partnera na całe życie. Choćby niedawno gnębiły Cię różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu układu planet możesz liczyć na poprawę.

Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze samopoczucie, toteż zwróć uwagę na śliwki, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. Księżyc ułoży się w takim położeniu do Jowisza że spełnienie planów będzie utrudnione. Znaki na niebie pokazują, że Baranowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie szacunku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przestań przywoływać przeszłość, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż lada dzień mogą być przydatne. Merkury sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Byk Układy konstelacji pokazują, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. W nadchodzącym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Rak Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 91. Zwróć uwagę by pić nieco mniej soków, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ mocno na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Lew Nadszedł dzień, by rozpocząć głośno pokazywać własne uczucia. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa nie zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Panna Jeśli sami się gubimy nie oczekujmy od innych zrozumienia. Uważaj by pić nieco mniej herbaty, to zadziwiające, ale napoje zasadniczo działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości mleka, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo działają znacząco na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn w kombinacji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Na weekend spróbuj uczciwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci zbędnych emocji. ... więcej i więcej »

Strzelec Przyszedł czas, żeby zacząć spokojniej wyrażać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Pluton, który często dostarcza pomyślność Strzelcowi, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak łaskawy, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Pamiętaj aby do czwartku wykonać wszelkie ważne rzeczy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Ci straty, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Dla Koziorożca najbliższy tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Wodnik W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Zmieniasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Ryby Tydzień w firmie Ryby, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Ryby wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Finansowo ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Pozycja centralna Marsa w znaku Barana która niedługo będzie miała miejsce już niedługo da o sobie znać słabym oddziaływaniem. Materialnie najbliższe dni będą czasem straconym. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najlepsza liczba na ten tydzień to 12. W najbliższych dniach naucz się uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć uwagę na poziomki, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 87. Pluton nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Niedługo przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, na której zrozumiesz, że Twoja ocena osób jest właściwa. Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Barana nie zostaną na początku tygodnia docenione, co stanie się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Konstelacja Barana chwilowo będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy intymne. ...
więcej i więcej »

stopka