horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Baran - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran

Najlepsza liczba na ten tydzień to 12. W najbliższych dniach naucz się uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku.

Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Wenus że wykonanie planów będzie nieco opóźnione. Nie przesiaduj zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego wybierz się na szybką przechadzkę w teren. O ile myślisz o własnym biznesie, to właśnie jest na to znakomity etap na takowe decyzje.

Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie środa. Konstelacja Barana ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy codzienne. Tydzień w firmie Barana, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przeanalizować . Najbliższy czas będzie dla Barana wybitnie aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Urana będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności.

Nadchodzący tydzień dla Barana to start unikalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i doświadczeń. Zakończ wspominać to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą być użyteczne. Uczysz się tak szybko, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Spotęgowane oddziaływanie na Barana planety Mars oraz Merkury zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Byk Możesz spodziewać się przyjemnej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Masz jedyną sposobność wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, lecz również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 14. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. Słońce pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Lew O Lwie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Waga Merkury w koniunkcji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Skorpion Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Doświadczysz, że dzięki wsparciu najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi słabo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Wodnika ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Ryby mają w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeśli sami się nie cenimy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Masz teraz szansę podreperować nie jedynie własne wnętrze, lecz też relacje z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz niepowtarzalną szansę wzmocnić nie tylko swoje samopoczucie, ale także więzi z przyjaciółmi. Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach związanych ze swoją pracą. Bądź uważny gdyż sporo problemów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie prawdopodobnie środa. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to jest to wspaniały etap na takowe decyzje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższych dniach spróbuj uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zdarzeniach związanych z uczuciami. Bądź czujny gdyż dużo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ...
więcej i więcej »

stopka