horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 stycznia 2019 do dnia 20 stycznia 2019

linia_poziom

Baran - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran

Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na cytryny, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Uczysz się tak długo, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku.

Pij mniej wina, wbrew pozorom płyny od czasu do czasu wpływają w znacznym stopniu na Twoje ciało. Wzajemne wpływanie na siebie planety Mars i Uran zapowiada zwiększone szansę na porażkę. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty.

Baranowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Marsa że spełnienie zamiarów może okazać się bardzo utrudnione. Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu.

Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, to teraz jest na to wspaniały moment na takowe postanowienia. Przekonasz się, że dzięki wsparciu kolegów nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Przychodzi czas, by zacząć spokojniej uzewnętrzniać własne myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość godzin spędzać w domu. W myślach Barana narodzą się świeże koncepcje zarobkowe. Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w poniedziałek szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Byk W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. W piątek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania na ten czas. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Masz nikłą szansę odszukać pewien, brakujący kawałek do ciekawej konstrukcji którą jest twój własny świat. Nie zapomnij! W weekend będzie ci groził kolor czarny, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Rak Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 51. W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Lew Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nic nie znaczące sprawy które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Nie siedź godzinami przed telewizorem, zamiast tego idź na długą wędrówkę do parku. ... więcej i więcej »

Panna Masz nikłą szansę odnaleźć istotny, poszukiwany kawałek do pięknej mandali którą stanowi twoje życie. Gwiazdy mówią, że Pannie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie ukochanego. ... więcej i więcej »

Waga Konstelacja Wagi chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Marsem co wpłynie na sprawy codzienne. Wadze nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion Najbliższy czas w pracy Skorpiona, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór dokładnie przeanalizować . Najbliższy tydzień stanie się dla Skorpiona wysoce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. O ile marzysz o nowej pracy, aktualnie jest na to znakomity etap na tego typu wyzwania. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadchodzi okres, żeby rozpocząć inaczej wyrażać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Przygotuj się dobrze do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dla Koziorożca nadchodzący czas będzie okresem nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Jeśli marzysz o stałym związku, to jest na to genialny moment na wiążące działania. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym okresie, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W sobotę możliwe są interesujące propozycje zawodowe. Mars nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. ... więcej i więcej »

Ryby Wiarygodna kobieta w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz stracić znajomości odmów jej. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać na siłowni. W głowie Ryby narodzą się świeże idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Baran ma w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie niewątpliwie środa. Egzaltacja Wenus w znaku Barana która w przyszłości będzie mieć miejsce już niedługo da się odczuć negatywnym wpływem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Nawet jeśli ostatnio trapiły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Oczekuj przyjemnej niespodzianki od gościa z zagranicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nie istotne sprawy które zostawia na później codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Przyszły tydzień dla Barana to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości i informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny bo sporo spraw związanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Barana będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Nadchodzący tydzień dla Barana to start niepowtarzalnego rozdziału, powinno się więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. W najbliższym czasie czeka Cię duchowa wędrówka, na której pojmiesz, iż Twoja opinia przyjaciół jest niesprawiedliwa. ...
więcej i więcej »

stopka