horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Baran - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran

Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Nawet jeśli ostatnio trapiły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Oczekuj przyjemnej niespodzianki od gościa z zagranicy.

Zanotuj sobie aby do czwartku załatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność być może wkrótce wynagrodzi Tobie smutki, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Jowisz w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. Wydarzenia będą dziać się w powolnym czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały.

Dopilnuj by pić umiarkowane ilości soków, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. Neptun sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Ten tydzień dla Barana to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy lub informacji.

Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, toteż zwróć uwagę na śliwki, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz pewną nadzieję znaleźć pewien, pasujący element do ciekawej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Samotne osoby spod znaku Barana w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Byk Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie być może piątek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Dla Raka najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Poczujesz, że przez wsparcie koleżanek nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Panny pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Waga Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Zmiana położenia Jowisza w znaku Wagi która niedawno miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na rekreację. Masz pewną szansę odnaleźć ważny, brakujący element do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Strzelca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie dużych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dobrym sygnałem będzie zagubiony przedmiot w szufladzie przyjaciółki. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Baranowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 9. Staranność i sumienność osób spod znaku Barana nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może być przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz pewną nadzieję odszukać jeden, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą stanowi twoje życie. Pewna osoba w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić więzi odmów tej osobie. Konstelacja Barana ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na życie codzienne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na cytryny, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Uczysz się tak długo, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Saturn nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Spodziewaj się przyjemnej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i małym modyfikacjom celów. ...
więcej i więcej »

stopka