horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 31 grudnia 2018 do dnia 6 stycznia 2019

linia_poziom

Baran - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran

Masz pewną nadzieję odszukać jeden, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą stanowi twoje życie. Pewna osoba w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić więzi odmów tej osobie. Konstelacja Barana ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na życie codzienne.

Wydarzenia będą działy się w szybkim tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. W poniedziałek po południu dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania w tym dniu. Zmieniasz się tak długo, że znajomi nie mogą za Tobą nadążyć.

Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo ogarnąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być przyczyną dawno spodziewanych roszad. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru.

Dopilnuj by pić mniej kawy, pamiętając że, napoje od czasu do czasu oddziaływują znacząco na Twoją aurę. Jeżeli sami się gubimy nie oczekujmy od innych pomocy. W środę nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Księżyc nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. ... więcej i więcej »

Byk Niedobrym znakiem może być stara książka w samochodzie osoby, której nie lubisz. Konstelacja Byka ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwróć szczególną uwagę na jagody, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. Nie spędzaj czasu do późna przed telewizorem, zamiast tego wybierz się na aktywną przechadzkę w teren. ... więcej i więcej »

Rak Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny bo dużo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Księżyc ułoży się w takim położeniu względem Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się mocno opóźnione. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 2 0. ... więcej i więcej »

Panna W zbliżającym się okresie postaraj się więcej godzin spędzać w pracy. W głowie Panny narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Merkury w koniunkcji wraz z Wenusem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Waga Najbliższy tydzień w firmie Wagi, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Wagi wielce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Przyszedł okres, żeby zacząć aktywnie pokazywać własne przekonania. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Skorpion Dla Skorpiona najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Plany będą działy się w gwałtownym czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Strzelec Neptun sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to teraz dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koniec tygodnia to dobry termin do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Koziorożcowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Wodnik Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na jabłka, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. Na weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym czasie nie jest wskazane wykonywanie trudnych projektów, dużo lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przyszedł dzień, by zacząć inaczej wyrażać swoje myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. W najbliższym tygodniu, będziesz przytulniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa zbliżający się tydzień, da Baranowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Baran przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest to wspaniały etap na tego typu wyzwania. Najbliższy tydzień w pracy Barana, stanie się czasem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Barana wysoce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Już niedługo zaistnieje w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Nawet jeśli ostatnio trapiły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Oczekuj przyjemnej niespodzianki od gościa z zagranicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Konstelacja Barana nadal będzie w ciekawym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. W piątek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten czas. Spotka Barana przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje. ...
więcej i więcej »

stopka