horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 grudnia 2018 do dnia 16 grudnia 2018

linia_poziom

Baran - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran

Masz pewną nadzieję odszukać ważny, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twoja praca. Dlatego, że sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych.

Masz niepowtarzalną sposobność podreperować nie tylko własne nastawienie, ale też więzi z bliskimi. W wtorek nieznajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Przyszły tydzień dla Barana to zaczątek nowego okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy i doświadczeń.

Samotne osoby spod znaku Barana w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. W nadchodzącym tygodniu spróbuj sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych spotkań. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu.

Egzaltacja Jowisza w znaku Barana która niedawno się wydarzyła już za kilka dni da o sobie znać negatywnym wpływem. Plany będą działy się w powolnym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Już niedługo narodzi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Przestań analizować przeszłość, a dostrzeż teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, bo lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Piątek to właściwy termin do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta nadchodzącym tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się niebawem awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. Księżyc ustawi się w takim układzie do Marsa że spełnienie postanowień będzie nieco opóźnione. ... więcej i więcej »

Rak Znaki na niebie pokazują, że Rakowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. Przygotuj się starannie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Lew Rozmyślasz się tak niestandardowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Lwu będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Panna Spodziewaj się zawodowej przygody ze strony gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Zapamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Waga Zmiana położenia Marsa w znaku Wagi która niedawno miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym wpływem. Wenus, który często przynosi powodzenie Wadze, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie siedź wiecznie przed laptopem, zamiast tego udaj się na szybką wycieczkę w teren. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec Dlatego, że sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych pomocy. Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie piątek. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. Pewna postać w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz zakończyć przyjaźni odmów jej. ... więcej i więcej »

Wodnik Nawet jeśli niedawno trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Zanotuj sobie aby do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Ci trudy, które doznałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Ryby Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Wolne kobiety spod znaku Ryby w zbliżającym się okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz niepowtarzalną sposobność uzdrowić nie tylko własne nastawienie, lecz też relacje z bliskimi. Znaki na niebie pokazują, że Baranowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. W przyszłym tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie trudnych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na wypoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że małe sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Już wkrótce przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, dzięki której dowiesz się, iż Twoja ocena przyjaciół będzie nieprawdziwa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Baran ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Barana odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od znajomych przykrości. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć teraz uwagę na cytryny, ponieważ mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Autorytatywna osoba w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej więzi pomóż jej. Dla Barana nadchodzący czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Zapamiętaj aby do niedzieli zrealizować wszelkie ważne formalności. Opatrzność być może wkrótce zrekompensuje Tobie straty, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

stopka