horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Baran - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że małe sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Już wkrótce przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, dzięki której dowiesz się, iż Twoja ocena przyjaciół będzie nieprawdziwa.

O Baranie, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. W bieżącym tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych przedsięwzięć, dużo lepiej zagospodarować wolny termin na sport. Wiarygodna persona w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej więzi odmów tej osobie.

Gwiazdozbiór Barana krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co wpłynie na sprawy bliskich. Materialnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, lepiej idź na długą przechadzkę w teren.

Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor niebieski, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Masz obecnie sposobność poprawić nie tylko własne nastawienie, ale też kontakty z przyjaciółmi. Dopilnuj by pić umiarkowane ilości alkoholu, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo działają efektywnie na Twoją aurę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran We wtorek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten czas. Materialnie nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Byk Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, pasujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. O Byku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny okres na takowe decyzje. Staraj się pić mniej alkoholu, wbrew pozorom płyny zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się dobrze do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Nadchodzi czas, żeby zacząć spokojniej pokazywać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Zapamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ dużo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Waga Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. Jeśli marzysz o własnym biznesie, obecnie jest to genialny etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion Autorytatywna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów jej. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars i Saturn oznacza zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Strzelec Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie pieniędzy. Najbliższy tydzień w firmie Strzelca, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Strzelca wielce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce czeka Cię krótka wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób będzie projekcją. Ważna persona w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Ryby Egzaltacja Urana w znaku Ryby która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym wpływem. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na śliwki, one mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Jeżeli w ostatnich dniach trapiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych możesz liczyć na poprawę. Przyszły tydzień dla Barana to start nowego rozdziału, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy lub informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie spędzaj czasu całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na długą wycieczkę po parku. Czeka na Barana głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć pojąć powinno się wziąć pod uwagę uczucia. W nadchodzącym okresie nie zalecane jest wykonywanie złożonych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na rekreację. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz pewną nadzieję odszukać ważny, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twoja praca. Dlatego, że sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Single spod znaku Barana w zbliżającym się okresie będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na dobre i na złe. Dlatego, że sami się nie cenimy oczekujmy od innych zrozumienia. Dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, przyniesie Baranowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Baran doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

stopka