horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 26 listopada 2018 do dnia 2 grudnia 2018

linia_poziom

Baran - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran

Nie spędzaj czasu całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na długą wycieczkę po parku. Czeka na Barana głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć pojąć powinno się wziąć pod uwagę uczucia. W nadchodzącym okresie nie zalecane jest wykonywanie złożonych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na rekreację.

Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Baranowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Baran przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Nadchodzący tydzień dla Barana to zaczątek nowego rozdziału, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub doświadczeń. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 14.

Staraj się pić więcej herbaty, wbrew pozorom napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twoje samopoczucie. Zastanawiasz się tak długo, że pozostali nie potrafią ci pomóc. Doświadczysz, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia.

Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Saturna że spełnienie postanowień będzie mocno ułatwione. Przygotuj się starannie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. Samotne osoby spod znaku Barana w najbliższym tygodniu będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na całe życie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz nikłą szansę znaleźć jeden, brakujący kawałek do pięknej mandali którą stanowi twój własny świat. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Byk Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych zmian. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wola zmian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią działać na nasze zdrowie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na ananasy, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Jeśli sami się cenimy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Konstelacja Raka chwilowo będzie w ciekawym układzie z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. ... więcej i więcej »

Lew Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Przekonasz się, że przez pomoc rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Panna O Pannie, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz też układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Waga Znajoma osoba w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej znajomości pomóż jej. Dla Wagi najbliższy tydzień to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Skorpion Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na morele, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Księżyc ustawi się w takim położeniu do Merkurego że wykonanie postanowień będzie opóźnione. ... więcej i więcej »

Strzelec Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz niespodziewanym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. Niedługo przydarzy Ci się umysłowa wędrówka, dzięki której zrozumiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie projekcją. ... więcej i więcej »

Wodnik W sobotę w południe szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany w tym czasie. Wspólne działanie na Wodnika planety Jowisz i Pluton zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Ryby Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. Nadszedł okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać swoje przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W najbliższym okresie, będziesz łagodniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się niebawem awansować. W sobotę sposobne są interesujące oferty wycieczki. Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć pokazywać własne uczucia. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Doświadczysz, iż dzięki pomocy układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nadchodzący czas w firmie Barana, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Barana wielce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 2. Dla Barana najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że małe sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Już wkrótce przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, dzięki której dowiesz się, iż Twoja ocena przyjaciół będzie nieprawdziwa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W wtorek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Słońce ustawi się w takim położeniu do Wenus że zrealizowanie zamiarów będzie mocno opóźnione. Spotka Ciebie głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. ...
więcej i więcej »

stopka