horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 października 2018 do dnia 14 października 2018

linia_poziom

Baran - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran

Księżyc ułoży się w takim układzie względem Urana że spełnienie planów okaże się ułatwione. Masz niepowtarzalną sposobność wzmocnić nie tylko własne nastawienie, ale też relacje z bliskimi. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas na nowe przygody.

Oczekuje na Barana teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę uczucia. W tym tygodniu naucz się sprawiedliwie rozdzielić swój czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. Wenus, który systematycznie przynosi powodzenie Baranowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Cię spore rozgoryczenie.

Nie przesiaduj wiecznie przed telewizorem, zamiast tego udaj się na szybką wędrówkę w teren. Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem wtorek. nadchodzącym tygodniu, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty podróży.

Baranowi szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W nadchodzącym czasie nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na podróże. W przyszłym tygodniu czeka Cię ważna wędrówka, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób będzie nieprawdziwa.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W środę nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do czwartku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. Plany będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Byk Pozycja centralna Neptuna w znaku Byka która niedługo się wydarzy już wkrótce da się odczuć mocnym działaniem. Spotęgowane oddziaływanie na Ciebie planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmiana położenia Jowisza w znaku Bliźniąt która niedawno miała miejsce już teraz da się odczuć pozytywnym działaniem. Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 3. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą dziać się w gwałtownym tempie, jakby od lat na to czekały. We wtorek po południu szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten czas. ... więcej i więcej »

Lew Nie oczekuj niespodziewanej niespodzianki od członka rodziny z innego miasta. Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Panna Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Saturna że wykonanie planów okaże się nieco opóźnione. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy o których zapomina codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Waga Masz jedyną szansę uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, lecz również układy z bliskimi. Przestań rozgrzebywać minione czasy, a doceń przyszłość, i pielęgnuj znajomości, ponieważ niedługo mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Skorpion Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią działać na nasze zdrowie, dlatego zwróć uwagę na orzechy włoskie, one mogą zapewnić ci sporo sił witalnych. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Strzelec Gwiazdy pokazują, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w utracie dobrego imienia. Mars, który częstokroć przynosi dobrą passę Strzelcowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Cię spore rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Koziorożec ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w sobotę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Wodnik Oczekuje na Wodnika przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo ogarnąć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny bo sporo spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Ryby Ważna osoba w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz zakończyć tej przyjaźni pomóż tej osobie. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny gdyż sporo problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Gwiazdozbiór Barana krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Merkurym co wpłynie na życie intymne. Przychodzi czas, by rozpocząć głośno pokazywać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W sobotę rano Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania o tej porze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Ponieważ sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Pamiętaj aby do soboty wykonać wszelkie znaczące formalności. Los być może niedługo zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś w poprzednim tygodniu. Pij nieco mniej wina, wbrew pozorom napoje od czasu do czasu działają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeśli fantazjujesz o własnej firmie, aktualnie jest na to znakomity moment na takowe decyzje. Saturn, który systematycznie przynosi szczęście Baranowi, w najbliższym tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże niepowodzenie. Masz właśnie szansę poprawić nie tylko własne nastawienie, lecz także relacje z rodziną. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Nie przesiaduj do późna przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wycieczkę po parku. Jeśli sami się cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych szacunku. ...
więcej i więcej »

stopka