horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Baran - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran

Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Pozycja centralna Plutona w znaku Barana która niedługo się wydarzy już wkrótce da się odczuć negatywnym wpływem. Nadchodzący tydzień dla Barana to zaczątek nowego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub informacji.

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Wkrótce przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Masz małą nadzieję odszukać ważny, brakujący kawałek do pięknej konstrukcji którą jest twoja rodzina.

Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na poziomki, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko pojąć należy zaangażować emocje.

Gwiazdozbiór Barana chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Jowiszem co wpłynie na sprawy zawodowe. Baranowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość czasu spędzać na siłowni. W myślach Barana pojawią się świeże koncepcje zarobkowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 17. Najbliższy tydzień w pracy Barana, okaże się okresem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień będzie dla Barana bardzo aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Marsa będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Byk W przyszłym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie trudnych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na wypoczynek. Czeka na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo ogarnąć powinno się odrzucić uczucia. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dla Bliźniąt nadchodzący czas to okres nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Rak Pij nieco mniej alkoholu, wbrew pozorom płyny od czasu do czasu wpływają bezpośrednio na Twoje zachowanie. Zmiany będą dziać się w powolnym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym okresie, będziesz uważniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz niedługo awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące propozycje zawodowe. Jeśli sami się nie cenimy spodziewajmy się od znajomych przykrości. ... więcej i więcej »

Panna Masz teraz perspektywę wzmocnić nie tylko swoje wnętrze, ale również więzi z bliskimi. Nadchodzący czas w firmie Panny, stanie się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy czas będzie dla Panny wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe zakupy. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może być przyczyną z dawna spodziewanych zmian. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów zawodowych. Przygotuj się szybko na wypoczynek, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. ... więcej i więcej »

Strzelec Spodziewaj się niespodziewanej przygody ze strony gościa z innego miasta. Strzelcowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Merkury sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. W nadchodzącym okresie nie jest wskazane wykonywanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny czas na wypoczynek. ... więcej i więcej »

Wodnik Przyszedł dzień, by zacząć inaczej uzewnętrzniać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Jowisz w koniunkcji wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Ryby Skończ wspominać dawne dzieje, natomiast zauważ teraźniejszość, i dbaj o układy, ponieważ niebawem mogą być pomocne. W nadchodzącym okresie staraj się dużo więcej godzin przesiadywać w pracy. W umyśle Ryby narodzą się świeże idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się jak szybko awansować. W piątek sposobne są interesujące oferty spotkania. Baran ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo znajdź osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Nie spędzaj czasu godzinami przed ekranem komputera, lepiej idź na krótką przechadzkę po lesie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. Zmiany będą dziać się w szybkim czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Barana pojawią się nowe koncepcje finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O Baranie, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. Nadchodzący tydzień dla Barana to zaczątek niepowtarzalnego rozdziału, powinno się zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości lub informacji. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor biały, obserwuj świat dookoła na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu spędzać w pracy. W głowie Barana pojawią się nowe idee zarobkowe. Nadchodzi okres, żeby rozpocząć aktywnie pokazywać swoje emocje. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Neptun sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych. ...
więcej i więcej »

stopka