horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 marca 2018 do dnia 18 marca 2018

linia_poziom

Baran - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran

Staraj się pić inne ilości herbaty, wbrew przekonaniom płyny od czasu do czasu mają wpływ bezpośrednio na Twoje przepływy energetyczne. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór małe sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Dobrym znakiem stanie się stara książka w samochodzie osoby, którą lubisz.

Nadejdzie wkrótce czas, by zacząć spokojniej uzewnętrzniać własne uczucia. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Jowisz, który systematycznie dostarcza powodzenie Baranowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, bądź gotowy duże rozczarowanie. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią działać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na cytryny, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost mocy.

W zbliżającym się okresie próbuj większość czasu przesiadywać w pracy. W głowie Barana narodzą się świeże koncepcje zarobkowe. Masz właśnie sposobność uzdrowić nie jedynie własne nastawienie, lecz też relacje z przyjaciółmi. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo dużo incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Barana będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie.

Zmiany będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Nawet jeśli ostatnio trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił możesz spodziewać się poprawy. Gwiazdozbiór Barana krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy przyjaciół.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz dużą nadzieję odnaleźć ważny, pasujący element do skomplikowanej konstrukcji którą stanowi twój własny świat. Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Byk Wspólne wpływanie na Ciebie planety Mars oraz Pluton oznacza zwiększone nadzieje na sukces. W nadchodzącym okresie próbuj dużo więcej czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj teraz szczególną uwagę na jabłka, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. Znaki na niebie oznajmiają, że Bliźniętom teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Zmiany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź do późna przed komputerem, lepiej udaj się na aktywną wycieczkę po lesie. Księżyc pomaga w załatwianiu spraw osobistych. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy tydzień w pracy Panny, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie. Najbliższy tydzień okaże się dla Panny wysoce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. Oczekuj zawodowej niespodzianki od bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Waga W nadchodzącym tygodniu nie jest wskazane wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Neptun i Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Najbliższy tydzień w pracy Skorpiona, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Skorpiona bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Spotka Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby Wszystko pojąć należy odrzucić uczucia. Strzelec ma pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Mars oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na sukces. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Koziorożca zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną dawno spodziewanych roszad. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli sami się nie cenimy oczekujmy od pozostałych przykrości. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią działać na nasze zdrowie, toteż zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Ryby Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. Wolne kobiety spod znaku Ryby w zbliżającym się okresie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Astrologiczne obliczenia pokazują, że Baranowi teraz nic nie powinno pomóc w zdobyciu majątku. Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki pomocy nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie plany, ale do piątku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zacznij zauważać z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wola zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Skończ przywoływać to co było, a dojrzyj to co teraz, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż już za parę dni mogą być przydatne. Działasz tak długo, że pozostali nie potrafią ci pomóc. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż dużo spraw związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ponieważ sami się cenimy spodziewajmy się od znajomych szacunku. Baran ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 1. ...
więcej i więcej »

stopka