horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 lutego 2018 do dnia 18 lutego 2018

linia_poziom

Baran - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran

Jeśli sami się nie cenimy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Masz teraz szansę podreperować nie jedynie własne wnętrze, lecz też relacje z przyjaciółmi.

Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas na nowe wyzwania. Masz pewną nadzieję odszukać ważny, pasujący element do skomplikowanej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia.

Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko pojąć powinno się zaangażować chłodne kalkulacje. Przygotuj się starannie do weekendu, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. Mars, który przeważnie przynosi szczęście Baranowi, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie spore niepowodzenie.

Plany będą przebiegać w szybkim tempie, jakby od lat do tego się przymierzały. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na kwestiach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny bo wiele problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz obecnie możliwość poprawić nie tylko własne nastawienie, ale również układy z rodziną. Jeżeli sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Byk W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Słońce znajdzie się w takim położeniu względem Neptuna że zrealizowanie zamiarów okaże się przyspieszone. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na kwestiach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo problemów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Rak W piątek w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje działania o tej porze. Dla Raka najbliższy tydzień to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Masz obecnie sposobność poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz również więzi z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Panna Nie przesiaduj całymi dniami przed telewizorem, lepiej wybierz się na szybką wędrówkę do parku. Plany będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ... więcej i więcej »

Waga W zbliżającym się okresie próbuj większość godzin spędzać w pracy. W głowie Wagi pojawią się świeże pomysły finansowe. Jowisz w zestawieniu z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Skorpion Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom zamiarów. Skorpionowi niespodziewane będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Piątek to odpowiedni czas do samotnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Nadchodzi okres, żeby zacząć głośno wyrażać własne uczucia. Inni postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jowisz w kompozycji wraz z Wenusem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. Dobrym sygnałem stanie się roślina w torbie przyjaciela. ... więcej i więcej »

Wodnik Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na poziomki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. O Wodniku, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Ryby sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Masz obecnie możliwość podreperować nie tylko swoje samopoczucie, ale również więzi z rodziną. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Układy konstelacji pokazują, że Baranowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie szacunku. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od znajomych przykrości. O Baranie, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz właśnie perspektywę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, lecz również układy z rodziną. Jeżeli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Konstelacja Barana krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co wpłynie na sprawy przyjaciół. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Pozycja centralna Marsa w znaku Barana która niedługo będzie miała miejsce już niedługo da o sobie znać słabym oddziaływaniem. Materialnie najbliższe dni będą czasem straconym. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najlepsza liczba na ten tydzień to 12. W najbliższych dniach naucz się uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

stopka