horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 stycznia 2018 do dnia 14 stycznia 2018

linia_poziom

Baran - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran

Baranowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 9. Staranność i sumienność osób spod znaku Barana nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może być przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu.

W piątek wieczorem dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany na ten dzień. Znaki na niebie mówią, że Baranowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor czerwony, oglądaj świat dookoła pod tym kątem.

W nadchodzącym czasie nie jest wskazane rozpoczynanie dużych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Saturn, który częstokroć przynosi pomyślność Baranowi, w zbliżającym się okresie nie będzie tak szczodry, czeka Cię wielkie niepowodzenie. Wiele znaczącym sygnałem stanie się szklany przedmiot na stole u osoby, której nie lubisz.

O Baranie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. Pewna osoba w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej więzi pomóż tej osobie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie przesiaduj godzinami przed telewizorem, zamiast tego wybierz się na krótką wędrówkę nad wodę. Dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, da Baranowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Baran przekona się, że przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Byk Nadchodzący czas w pracy Byka, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dobrze przeanalizować .Tydzień stanie się dla Byka wybitnie pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Urana będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością czwartek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości kawy, to zadziwiające, ale płyny od czasu do czasu mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Pamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie ważne zagadnienia. Opatrzność przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Tobie troski, które doznałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Lew Przyszły tydzień dla Lwa to zaczątek niepowtarzalnego okresu, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy i doświadczeń. W tym tygodniu spróbuj rozsądnie podzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w kompozycji wraz z Wenusem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Jowisz w układzie z Wenusem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Mars i Merkury zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Skorpion Układy konstelacji pokazują, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie szacunku. Zapamiętaj by do czwartku załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Strzelec Wenus, który często dostarcza powodzenie Strzelcowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie. Piątek to właściwy okres do samotnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Koziorożec Materialnie bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. Dla Koziorożca najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Wodnik Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na maliny, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Ryby Nie oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony znajomego z zagranicy. Jeśli myślisz o własnym biznesie, aktualnie jest to wspaniały moment na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie na pewno wtorek. O ile marzysz o własnej firmie, to jest to genialny etap na tego typu postanowienia. Wenus, który częstokroć dostarcza szczęście Baranowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przyszedł dzień, by zacząć inaczej wyrażać swoje myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. W najbliższym tygodniu, będziesz przytulniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa zbliżający się tydzień, da Baranowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Baran przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Baran ma w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie niewątpliwie środa. Egzaltacja Wenus w znaku Barana która w przyszłości będzie mieć miejsce już niedługo da się odczuć negatywnym wpływem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w najbliższym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Nawet jeśli ostatnio trapiły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Oczekuj przyjemnej niespodzianki od gościa z zagranicy. ...
więcej i więcej »

stopka