horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 grudnia 2017 do dnia 10 grudnia 2017

linia_poziom

Baran - najlepszy horoskop tygodniowy

Baran

Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Jeżeli w ostatnich dniach trapiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych możesz liczyć na poprawę. Przyszły tydzień dla Barana to start nowego rozdziału, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy lub informacji.

W środę znajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. O Baranie, raczej nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Jeśli myślisz o kupnie domu, obecnie jest na to świetny okres na tego typu decyzje.

Księżyc ułoży się w takim położeniu w stosunku do Marsa że spełnienie planów okaże się nieznacznie przyspieszone. Samotne osoby spod znaku Barana w nadchodzącym czasie będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Nie oczekuj przyjemnej wizyty gościa z zagranicy.

Nie przesiaduj godzinami przed telewizorem, zamiast tego idź na długą przechadzkę do parku. Pamiętaj by do piątku zrealizować wszelkie istotne formalności. Siła wyższa być może wkrótce zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może środa.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O ile marzysz o własnym biznesie, to właśnie jest na to znakomity czas na takie postanowienia. Dlatego, że sami się cenimy nie oczekujmy od innych szacunku. ... więcej i więcej »

Byk Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom celów. Przyszły tydzień dla Byka to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Rak Układy konstelacji oznajmiają, że Rakowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie ukochanego. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny bo sporo problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Lew Nadchodzi czas, by rozpocząć pokazywać własne przekonania. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Dla Lwa ten tydzień to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe zakupy. Pamiętaj by do soboty wykonać wszelkie istotne sprawy. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie straty, które doznałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Waga Merkury pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. W wtorek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Skorpion Księżyc ułoży się w takim położeniu w stosunku do Saturna że spełnienie zamiarów może okazać się nieznacznie ułatwione. Jeżeli myślisz o własnej firmie, obecnie jest to doskonały moment na wiążące wyzwania. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą działy się w niespodziewanym czasie, jakby od dawna na to czekały. Rozmyślasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Koziorożec Autorytatywna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć tej znajomości pomóż jej. Za parę dni przydarzy Ci się duchowa wędrówka, na której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób będzie projekcją. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce ułoży się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się przyspieszone. W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozsądnie podzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Ryby Piątek to odpowiedni termin do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Nie zapomnij! W weekend będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Gwiazdozbiór Barana krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na życie bliskich. Nawet jeśli niedawno dosięgły Ciebie różne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet powinieneś spodziewać się poprawy. Ten tydzień dla Barana to start niepowtarzalnego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej wiedzy lub informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższym okresie, będziesz łagodniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się niebawem awansować. W sobotę sposobne są interesujące oferty wycieczki. Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć pokazywać własne uczucia. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Doświadczysz, iż dzięki pomocy układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz niepowtarzalną sposobność uzdrowić nie tylko własne nastawienie, lecz też relacje z bliskimi. Znaki na niebie pokazują, że Baranowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. W przyszłym tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie trudnych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na wypoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że małe sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Już wkrótce przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, dzięki której dowiesz się, iż Twoja ocena przyjaciół będzie nieprawdziwa. ...
więcej i więcej »

stopka